درباره ما

 

 

 

نتیجه تصویری برای درباره ما

مجموعه کالا نمای برند برتر با آقای علی عباسی زاویه بنیان نهاده شد و با داشتن سوابق درخشانی در طی سالهای گذشته در عرصه بازاریابی و فروش لوازم خانگی در سراسر کشور عزیزمان ، از سال 1394 شروع به فعالیت های تبلیفاتی در همین عرصه طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران نموده است.

در ابتدا تمایل همکاران به این سرویس رضایت بخش نبود اما بعد از مدتی، برخی از دوستان و شرکت‌های لوازم خانگی  تمایل به همکاری پیدا کردند تا از این بستر برای نمایش تبلیغات‌ شان استفاده کنند.

بدین‌ ترتیب در اواخر سال 94، شروع فعالیت ما با ایجاد  تبلیغات در قالب یک سایت نیازمندی کلیک خورد.

 تیمی متشکل از افراد متخصص هستیم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، برند برتر را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری،  شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

  • ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم.
  • ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.
  • ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را در ایران بهبود بخشیم.
  • ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.
  • بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.

     

« برگشت